kõik kategooriad
Meist / Võtke meiega ühendust

Meist / Võtke meiega ühendust

Ettevõtte visioon

Kõik Cawolo inimesed loodavad kasutada vesinikku, et muuta maailm paremaks kohaks, vabastada taastuvenergia potentsiaal ja viia ellu globaalne dekarboniseerimine

Praegu on see ehitanud kõrgetasemelise vesinikuteaduse ja -tehnoloogia muuseumi näitusesaali, mis on pühendunud vesiniku tervise jagamise ökosüsteemi ehitamisele ja arendamisele ning juhib aktiivselt ülemaailmse vesinikutööstuse ümberkujundamist.

Cawolo meeskond

Cawolo on kõikehõlmav kõrgtehnoloogiline ettevõte, mis ühendab vesinikutoodete uurimis- ja arendustegevust, projekteerimist, tootmist ja müüki. Cawolol on oma põhiline patenteeritud tehnoloogia: ülikõrge kontsentratsiooniga vesiniku ja hapniku eraldamise vesiniku tootmistehnoloogia. Praegu on see ehitanud kõrgetasemelise vesinikuteaduse ja -tehnoloogia muuseumi näitusesaali, mis on pühendunud vesiniku tervise jagamise ökosüsteemi ehitamisele ja arendamisele ning juhib aktiivselt ülemaailmse vesinikutööstuse ümberkujundamist.

Professionaalsed meeskonnaliikmed

Peainsener-He Xiancheng

Peainsener-He Xiancheng

Mehhatroonikale keskendunud PEM Insenerikeskuse peadirektor on vesiniku tootmisseadmete ja tööstusliku elektriautomaatika juhtimissüsteemide projekteerimisega tegelenud 28 aastat. • Vastutab PEM-i tehnilise meeskonna moodustamise eest. 2022. aastal juhtige meeskond Guangdongi provintsis esimese megavatise mastaabiga tööstusliku PEM-elektrolüüsiri vallutamiseks ja selle jõudlus jõuab valdkonna juhtivale tasemele.

Tehnoloogiajuht-Renee Hou

Tehnoloogiajuht-Renee Hou

Dr Hou on lõpetanud Illinoisi Tehnoloogiainstituudi ja õppinud kuulsa kütuseelementide juhendaja käe all. Pärast kooli lõpetamist on dr Hou töötanud aastaid rahvusvaheliste kuulsate kütuseelementide pioneeride ja originaalseadmete tootjate juures ning on kogunud rikkalikke kogemusi nii tehnoloogia uurimis- ja arendustegevuse kui ka tootearenduse vallas. Varem oli ta Ballard China tehniline direktor, SPIC Hydrogen Energy Company tehniline direktor ja Great Wall Motor XEV kütuseelementide projektimeeskonna vesinikuenergia strateegilise planeerimise direktor. Enne Hiinasse naasmist oli dr Houl mitmeaastane tööstuskogemus Ballard Vancouveris ja AFCC Vancouveris, samuti kütuseelementide idufirmades Silicon Valleys.

Charman-Mr. Lin

Charman-Mr. Lin

Guangdong Cawolo Hydrogen Technology Co. Ltd. esimees Guangdong Cawolo Health Technology Co. Ltd. peadirektor. Guangdong Cawolo Equipment Co. Ltd. peadirektor. Foshan Huayang Xinli veepuhastusettevõtte peadirektori asetäitja Ärijuhtimise ainulaadse ülevaate ja tundlikkusega hr. Lin juhtis meeskonda 23 aastat elektrolüüsitud veetöötluse valdkonnas. Ta on Cawolo projektide ning sisemiste ja väliste ressursside integreerimise meister.

Guangdongi Cawolo vesinik

Guangdong Cawolo Hydrogen Technology Co., Ltd. asutati 2021. aasta detsembris ning on Guangdong Cawolo Health Technology Co., Ltd. ja Foshan Cawolo Equipment Co., LTD. Ettevõte asub Foshan Citys, Guangdongi provintsis areneva tööstuse näidistsoonis - Guangdongi uues kergetööstuse baasis. Guangdong Cawolo Hydrogen Technology Co., Ltd. on laiaulatuslik teadus- ja tehnoloogiaettevõte, mis ühendab vesinikutoodete uurimis- ja arendustegevust, projekteerimist, tootmist ja müüki. Ta on pühendunud PEM-elektrolüütilise elemendi tehnoloogilisele uuendusele ja PEM-elektrolüütilise vee vesiniku tootmise integreeritud süsteemi tipptasemel, intelligentse, rohelise, suuremahulise ja kodumaise tootmise elluviimisele. Ettevõtte meeskonnal on rohkem kui 20-aastane elektrolüütilise veetöötluse tööstuse kogemus, eesrindliku tööstuse uurimis- ja arendustehnoloogia, ettevõtte teadus- ja arendustehnoloogia meeskonna tugevus, palju tuntud eksperte ja magistrante on nii kodus kui ka välismaal. Tehase ülevaatusseadmed on komplekteeritud, kvaliteedi- ja keskkonnasüsteemi ehitus on lõpetatud. Ettevõte toodab peamiselt teadus- ja arendustegevust ning toodab kõiki tööstuslikke PEM-elektrolüütilise vee vesiniku tootmisseadmeid, membraanelektroodi, elektrolüütilist elementi, vesinikugeneraatorit, vesinikurikast veetassi, vesinikurikka veejaoturit ja muid tooteid, mis kuuluvad tööstus- ja kaubandusvaldkonna kategooriatesse. ning kodu- ja muud mitmetasandilised turuvaldkonnad.

Guangdongi Cawolo vesinik
Püsitellimus

Telli meie uudiskiri

Jälgi meid

Me tahame sinust kuulda